ECOart SALON ROLLAND

  • Francouzská 736 / 17, Praha 2
  • otevírací doba:
    po 10:00 - 20:00,
    út-pá 9:00 - 20:00,
    so 9:00 - 16:00
  • www.ecosalonrolland.cz

ECOart SALON OWAY je salon, kde se snoubí krása ducha a těla. Místo, kde si můžete nechat ošetřit vlasy i pleť, ale také zažít okouzlení uměním. Prostor, kde si můžete zatančit, potkat přátele i cvičit jógu. To vše v centru Prahy.

Náš salon je první nezávislý multifunkční prostor s holistickým přístupem. Kreativní kadeřnice, kosmetika, masáže, jóga se prolínají se vzděláváním a workshopy, ekologií a uměním. 

ECOart Salon Oway najdete na Francouzské třídě, mezi noblesním Náměstím Míru a trendy Vršovicemi. Je to kolébka Oway, showroom, kde si může zákazník vše osahat a k čemukoli přivonět. Zároveň je akademií, kde se noví členové rodiny Oway učí pracovat s výrobky značky.

Po pěti letech přišel čas na jeho redesign a tohle výjimečné místo je zase o stupínek výš.

I u nového designu, který znamená ještě větší příklon k eleganci, je kladen maximální důraz na mimořádnou kvalitu, společenskou zodpovědnost a ekologickou šetrnost."Chováme se udržitelně," říká majitelka Martina Sikorová. "Oway není jen značka, Oway je systém a rodina." Čerstvě otevřeny jsou zde i nové prostory pro kosmetiku a masáže - samozřejmě s produkty Oway. Na Francouzské si tedy můžete nejen nechat ošetřit pleť a tělo, ale i vyzkoušet a pořídit špičkové přípravky z biodynamicky pěstovaných ingredienci.

Prostoru vdechla svůj rukopis designérka Lucie Nováková a spolu s majitelkou Martinou Sikorovou dotáhly vzhled do podoby, kterou můžete zažít právě teď.


Chcete se stát součástí mnoha zajímavých projektů, chcete se stát součástí OWAY a vnuknout tak prostoru holistického salonu na Francouzské 17 novou tvář? Neváhejte nás kontaktovat..